Mehmet Dinçerler'den çarpıcı açıklamalar!

İş adamı Mehmet Dinçerler ile Eylül ayında Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlamıştı. Aralık ayında ilişkilerini sonlandırdıktan sonra Erçel, Murat Dalkılıç adı aşk dedikodularına karışmıştı. Geçtiğimiz günlerde Murat Dalkılıç ve Hande Erçel'in aşkı belgelendi.

Magazin

Mehmet Dinçerler'den çarpıcı açıklamalar! Mehmet Dinçerler, Hello Dergisi'ne verdiği röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dinçerler ilk aşkını nasıl yaşadığını “İlk kez 20 yaşında aşık oldum. 6 yıl sürdü. Ama elini bile tutmadım. Zaten toplam 5 kere gördüm. Hep uzaktan sevdim. Çünkü birbirimize iyi gelmeyeceğimizi biliyordum” bu sözlerle anlattı.

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç yılbaşı partisi verdi!

Hande Erçel ve Murat Dalkılıç yılbaşı partisi verdi!29 yaşındaki Mehmet Dinçerler şöyle konuştu: “Hayatıma girecek kişinin yaşam tarzının bana uyması gerekiyor. Bir kadının duruşuna, zekasına, fikirlerine aşık olurum. Fiziksel ve tensel aşk geçicidir. Sevilmediğimi hissettiğim an giderim. Artık evlenmek istiyor ve bir an önce baba olmanın hayalini kuruyorum.”

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel aşk mı yaşıyor?

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel aşk mı yaşıyor?Mehmet Dinçerler, “15’imde tam 120 kiloydum. 17 yaşımda boksa başladım, 40 kilo verdim. Hâlâ haftanın 5 günü spor yapıyorum” dedi.

Hande Erçel ve Mehmet Dinçerler aşkı bitti!

Hande Erçel ve Mehmet Dinçerler aşkı bitti!

Bunlarda ilginizi çekebilir: