Mehmet Dinçerler'e 'Hadise' sorusu!

Önceki gün Kuruçeşme'de bir konsere giden Mehmet Dinçerler'e Hadise soruldu. İş insanı, "Hayatımız gayet iyi, her şey yolunda" demekle yetindi.

Sosyete

Mehmet Dinçerler'e 'Hadise' sorusu! Hadise'yle yaşadığı sürpriz aşkla gündeme gelen iş insanı Mehmet Dinçerler önceki gün Rus müzisyen Evgeny Grinko'nun Kuruçeşme Açık Hava Sahnesi'ndeki konserini izledi. Konser öncesi magazin muhabirleriyle karşılaşan iş insanına doğal olarak Hadise'yle yaşadığı aşk soruldu.

Hadise'yi tanımakta zorlandılar;

Hadise'yi tanımakta zorlandılar; "Bu kim?"Dinçerler gelen sorulara,"Arkadaşlar ben hiç özel hayat konuşmadım, teşekkür ederim. Hayatımız gayet iyi, her şey yolunda" demekle yetindi.

İşte Hadise'nin 'O Ses Türkiye' kararı! Yeni sezonda olacak mı?

İşte Hadise'nin 'O Ses Türkiye' kararı! Yeni sezonda olacak mı?Hadise ile Mehmet Dinçerler'in aşkı ilk olarak Bodrum'da ortaya çıkmıştı. Çift daha sonra Meksika'nın gözde tatil beldesi Tulum'da tatil yapmıştı.

Murat Boz'dan Hadise ve Tuba Büyüküstün açıklaması

Murat Boz'dan Hadise ve Tuba Büyüküstün açıklamasıGülşen'e Hadise'den destek: Ahlaksızlık sizin kafanızda!

Gülşen'e Hadise'den destek: Ahlaksızlık sizin kafanızda!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: