MEHMET GÜNSÜR 3. KEZ BABA OLUYOR!

Muhteşem Yüzyıl’ın Şehzade Mustafa’sı Mehmet Günsür üçüncü kez baba olmaya hazırlanıyor.

Magazin

MEHMET GÜNSÜR 3. KEZ BABA OLUYOR! Eşi ve çocukları İtalya’da yaşayan Günsür, önceki gece yayınlanan Aşk Tesadüfleri Sever filmiyle Twitter’ı salladı

EŞİ VE İKİ ÇOCUĞU İTALYA’DA
Muhteşem Yüzyıl’ın yakışıklı Şehzade Mustafa’sı Mehmet Günsür, gerçek hayatta üçüncü defa baba olmaya hazırlanıyor. Kanuni Sultan Süleyman’ın Mahidevran’dan olma oğlu Şehzade Mustafa dizide çocuk sahibi olsun diye Manisa’ya gönderilirken, Günsür’ün de aynı günlerde üçüncü çocuğunun dünyaya geleceğinin haberini aldığı ortaya çıktı. Ailesiyle İtalya’da yaşarken Muhteşem Yüzyıl dizisi için Türkiye’ye geri dönen Günsür, Katerina Mongio adlı bir belgesel yönetmeniyle evli ve iki çocuğu var. Günsür’ün eşi Katerina ve çocukları İtalya’da yaşıyor. Doğum da İtalya’da gerçekleşecek.

FİLMİ TWITTER’DA TREND TOPIC
GENÇ KIZLARIN sevgilisi Günsür, hemen hepsi aynı dönemde popülerleşen Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Çağatay Ulusoy gibi isimleri geride bırakarak önceki akşam ekranlara gelen “Aşk Tesadüfleri Sever” filmindeki rolüyle Twitter’da Trend Topic oldu. Hayranlarının “Beni de haremine al!” diye seslendiği yakışıklı oyuncuya sevenlerinden, “Mehmet Günsür 1975 yılında çirkin adamlara tepki olarak doğdu”, “Tanrım tek istediğim Mehmet Günsür’ü çıplak gözle bi kere görmek. Gözlerim yerine onlar da çıplak olabilir” gibi mesajlar yağdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: