Mehmet Günsür'den itiraf: “Atiye’yi kabul ettikten 10 gün sonra..."

Uzun süredir Youtube’da yayınladığı güçlü içerikleri ile kendine sadık bir kitle edinen “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki sürpriz konuğu başarılı oyuncu Mehmet Günsür oldu. Atiye dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu, "“Atiye’yi kabul ettikten 10 gün sonra kamera karşısındaydım” itirafında bulundu.

Dizi Galeri

Mehmet Günsür'den itiraf: “Atiye’yi kabul ettikten 10 gün sonra..." İbrahim Selim'in youtube üzerinde yayınlanan programının bu haftaki konuğu Mehmet Günsür oldu. Bugünlerde, 27 Aralık’ta yayınlanacak olan Atiye dizisiyle gündemde olan başarılı oyuncu Mehmet Günsür, Atiye’ye çok hızlı bir şekilde dahil olduğunu “teklifi kabul ettikten 10 gün sonra kamera karşısındaydım” diyerek belirtti.

'Atiye'nin galasına ünlü akını!

Geçtiğimiz yıllarda Muhteşem Yüzyıl’da hayat verdiği Şehzade Mustafa rolünün izleyiciler üzerinde yarattığı büyük etkiden de bahseden oyuncu, insanların rolü gerçek sandığını ve Şehzade Mustafa’nın mezarına gidip kendisini düşünerek dua ettiklerini dile getirdi.

'Atiye'den heyecanlandıran yeni fragman!

'Atiye'den heyecanlandıran yeni fragman!Ünlü İngiliz yayın kuruluşu BBC 'Atiye'yi önerdi!

Ünlü İngiliz yayın kuruluşu BBC 'Atiye'yi önerdi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: