Mehmet Günsür'den samimi açıklamalar!

Lefke Avrupa Üniversitesi'nin Hukuk Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen söyleşi programına oyuncu Mehmet Günsür de katıldı.

Magazin

Mehmet Günsür'den samimi açıklamalar! Öğrencilerle bir araya gelen Mehmet Günsür, ''1996 yılında 'Hamam' filmini çektikten sonra ilk defa ben sadece bu işi yapacağım diye karar verdim ve diğer tüm işlerimi bırakarak sadece oyunculuğa geçtim" sözlerini dile getirdi.

Medyaya ilk adımını, 7 yaşında halasının kendisini reklamcı bir arkadaşına reklam filminde oynaması için götürmesiyle attığını açıklayan Mehmet Günsür, ''İlk defa o zaman kamera gördüm ve çok hoşuma gitti. Oyunculuk bir oyun gibiydi ve bu yüzden zevkliydi. Sevmeden yapılacak bir meslek değil, şanslıyım ki sevdiğim bir şeyi yapıyorum'' dedi.

Mehmet Günsür'ün gülümsemesi hiç değişmemiş!

Mehmet Günsür'ün gülümsemesi hiç değişmemiş!Reklam vasıtasıyla 11 yaşında kendisini tanımış olan yapımcının 'Geçmiş Zaman Mimozaları' adlı dizi için kendisini deneme çekimine çağırdığını ve ilk defa profesyonel anlamda devamlılığı olan, aylarca süren bir iş olduğunu söyleyen Mehmet Günsür, çok büyük tiyatrocularla çalışma imkanını yakaladığını dile getirdi.

İçinde müzik olan karakterlerin kendisini heyecanlandırdığını, müziği her anlamda sevdiğini ve müziğin işinin içinde olmasının da kendisini ayrıca mutlu ettiğini belirten Mehmet Günsür, LAÜ öğrencileri için İtalyanca bir eser seslendirdi.

Fi'deki karakterler neyi temsil ediyor?

Fi'deki karakterler neyi temsil ediyor?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: