Mehmet Köymen'den yılın ilk haute couture defilesi!

Anne ve Bebek Sağlığı Vakfı 8 Ocak 2016 tarihinde Intercontinental İstanbul Otel’de bir kutlama düzenledi. Kutlamada ünlü moda tasarımcısı Mehmet Köymen 2016 "Summer Haute Couture" defilesi ile koleksiyonunu davetlilere sundu.

Kadın

Mehmet Köymen'den yılın ilk haute couture defilesi! 1993 Yılında kurulan ve kurulduğu yıldan bu yan topluma, doktorlara, hemşirelere yönelik eğitim programları düzenleyen, yeni doğan ünitelerinin alt yapılarının iyileştirilmesi, anne ve bebekle ilgili bilimsel çalışmalara destek verilmesi ve bu konuda toplumsal bilinç oluşturulması konularını misyon edinen "Anne ve Bebek Sağlığı Vakfı" 8 Ocak 2016 tarihinde Intercontinental İstanbul Otel’de bir kutlama düzenledi.


Evoria ana sponsorluğunda gerçekleştirilen geccenin sunuculuğu Ece Vahapoğlu yaptı. Etkinlikte ünlü moda tasarımcısı Mehmet Köymen 2016 "Summer Haute Couture" defilesi, başarılı koreograf Asil Çağıl’ın koreografisi eşliğinde Tuğçe Sarıkaya, Sibel Tan Arıkan, Sanem Balcı, Elçin Harmankaya Türksev, Müge Cinman Somer, Burcu Okutulmuş, Chantal Bruijn, Tuğçe Aral, Olga Fabi, Gamze Balım gibi ünlü modellerin muhteşem sunumuyla gerçekleşti.


Finalde mankenlerle sahneye çıkan Mehmet Köymen ayakta alkışlandı. Tanınmış antikacı Uğur Batur’un organizasyonunda bir müzayedenin de gerçekleştirildiği geccenin finalinde kemanını konuşturan Canan Anderson muhteşem performansı ve sahne enerjisiyle izleyenleri büyüledi.


"Anne Bebek Sağlığı Vakfı" Yönetim Kurulu Üyesi ve Sosyal Kurul Başkanı Zuhal Ramazanoğulları yaptığı konuşmada vakfın misyonu paralelinde bugüne kadar çeşitli hastanelerin yoğun bakım ünitelerine 35’in üzerinde cihaz temin edildiğini, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 1.Yeni Doğan Bakım Ünitesi’nin bütünü ile yenilendiğini, yurt genelinde bebek sağlığı taramaları yapıldığını, yeni doğan konusunda pek çok seminer ve sempozyum düzenlendiğini ifade etti.


Ramazanoğulları, etkinliğin tüm gelirinin İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Kadın Doğum Ve Çocukları Yenidoğan Yoğun bakım Ünitesi adına tüm eklentileriyle birlikte 1 adet kan gazı ölçüm cihazı, 1 adet omnibed model açık yatak cihazı, 1 adet yenidoğan kraniyal ultrasonografi, 1 adet yenidoğan ventilasyon cihazı alımı için kullanılacağını ifade ederken geceye destek veren sponsorlara plaket vererek teşekkür etti.


Etkinlik, iş ve spor dünyasından tanınmış isimlerin katılımı ve desteği ile gerçekleştirildi.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: