MEHMET TUNA, EŞİ HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU!

Şamdan'ın sahibi Mehmet Refik Tuna, eşi Şehnaz Tuna'nın açtığı 6 milyon dolarlık boşanma davası hakkında ilk kez konuştu. Tuna: "Alkolik olan ben değilim, Şehnaz! Bayılana kadar içen biri varsa o da eşim!"

Magazin

MEHMET TUNA, EŞİ HAKKINDA İLK KEZ KONUŞTU! Ünlü gecce kulübü Şamdan'ın sahibi Mehmet Refik Tuna ve kendisine boşanma davası açan 17 yıllık eşi Şehnaz Tuna arasındaki sular durulacağa benzemiyor. Şehnaz Tuna'nın, 'şiddetli geçimsizlik ve sadakatsizlik' iddiasıyla açtığı 6 milyon dolarlık rekor tazminatla boşanma davası hakkında bugüne kadar sessizliğini koruyan Mehmet Refik Tuna, Şehnaz Hanım ile ayrı yaşıyorum. Çocuklarımın tüm masraflarını üstlendim. Boşanma isteğimizi onlar da olgunlukla karşıladı. Zaten birisi 14, diğeri 15 yaşında. Bu yaşanılan olaylardan onların etkilenmemesi için elimden geleni yapıyorum.

ÜZERİME HİÇBİR ŞEY YOK
Şehnaz Hanım, şirketimde müdür olarak çalışıyordu. Müdür olduğu dönemde şirketten aldığı paralar ona yeter de artar bile. Hortumladı demek istemiyorum ama şirketi zor durumda bırakacak kadar büyük paralar alıp gitti. Ayrıca benim ilk eşimden olan bir çocuğum daha var. Ona da ben bakıyorum.
Şehnaz Hanım benden 50 bin lira nafaka ve 6 milyon lira tazminat istiyor. Benim üzerimde bir tane bile gayrimenkul ya da maddi değeri olan bir şey yok. Oturduğum ev bile benim üzerime değil.
Şehnaz'ı tanıyamıyorum. Böyle bir kadın değildi. Akıl hocaları yüzünden beni şaşkına çeviren davranışlar sergiliyor. Hayretler içinde kalıyorum. Talep ettiği bu uçuk rakamlar yüzünden bir yıla yakın süredir dava uzuyor. Yoksa her iki taraf da zaten boşanmak istiyor.

ALKOL ALAN VE BAYILANA KADAR İÇEN KARIMDIR!
Ben, gece hayatının içindeyim. Yıllardır da bu benim profesyonel iş hayatımın bir parçası. Sadece keyif için alkol alan bir adamım. İçip de, iddia edildiği gibi dağıtan, etrafına zarar veren bir adam kesinlikle olmadım. Asıl alkol alan ve bayılana kadar içen biri varsa, o da eşimdir!
Bu zamana kadar Şehnaz Hanım'ın alkol alıp sergilediği agresif tavırlar yüzünden çok kötü anlar yaşadık. Birçok ortamda bana, ağıza alınmayacak küfürler savurmuştur. Kendine gelip de özür dilediği her sefer affettim.
Dışarıdan bakıldığında çok aklı başında, kibar, zarif bir kadın gibi görünebilir ancak olayın iç yüzü öyle değil... Son derece sinirli, ne konuştuğunu bilmeyen, ağzı bozuk, dengesiz bir insan! Şamdan'ın ortasında benimle sinirli bir şekilde konuşup ardından da kafamda herkesin ortasında bardak kırdı. Bu olayı bir kez bile gündeme getirmedim.

BİR ARAYA GELEMEYİZ
Keşke Şehnaz, efendi gibi gelip benimle konuşsaydı. Tüm bu yaptığım açıklamalar beni de üzüyor. Çünkü dedikodu yapmak ya da eşim hakkında yorum yapmak benim tarzım değil. Ancak artık ben sustukça, beni öyle bir adam gibi gösterdiler ki, rahatsız oluyorum.
Yeniden bir araya gelmeyiz demeyeceğim çünkü büyük konuşup sonra "Mehmet Refik Tuna tükürdüğünü yaladı" dedirtmem. Ancak gönlümden geçeni söylemem gerekirse, bir daha bir araya gelmemiz mümkün değil! Kaç kez bu olayları yaşadım, her seferinde özür dileyip yalvardı ve barıştık. Ben de insanım, benim de bir yere kadar dayanma gücüm var. Herkesin bir tane hayatı var.
Şehnaz Hanım, bugüne kadar ne yaşadıysam her şeyi biliyor. Aksi mümkün mü? Hakkımda ortaya attığı iddiaların üzerinden altı yıl geçti. O zaman, bunu kabullendi, sessiz kaldı. Şimdi neden yeni bir şeymiş gibi ortaya çıktı anlamadım. Bu kadar ucuz oyunlar yapmak güzel bir şey mi? Ortada bir hata varsa, o hata bizim; çocukların değil. Benim ilk eşimden olan çocuğumla ve Şehnaz'dan olan çocuklarımla bir sorunum yok. Hepsiyle aram gayet iyi.

OĞLUMU HİÇ GÖRMEDİM!
Mehmet Refik Tuna, karısının kendisi hakkındaki ihanet iddiaları hakkında da şunları söyledi: "Şehnaz Hanım ile yıllar önce yine boşanmanın eşiğine gelmiştik. Ve ayrı yaşamaya başladık. Ben de o sırada tatil için Türkiye'ye gelen Türk asıllı İngiliz bir kadın ile tanıştım. Bir hafta birlikte olduk. Sonra ayrıldık ve bir daha görüşmedik. Beş yıl sonra bu kadın, benim bir çocuğum olduğunu söyledi. DNA testi sonucunda 4 yaşındaki çocuğun benden olduğu ortaya çıktı. Tabii ki nüfusuma aldım. Çocuk, annesiyle birlikte Londra'da yaşıyor. 10 yaşındaki oğlumu ilk kez bu yaz göreceğim!"

MERCEDES'İ SATIN ALABİLİR!
Mehmet Tuna ve Şehnaz Tuna arasında soruna neden olan konulardan biri de, çiftin Mercedes marka arabası. Mehmet Tuna bu konuyla ilgili olarak da şöyle konuştu: "Şamdan adına kayıtlı olan arabayı eşim kullanıyordu. 2008 model Mercedes marka aracı, 36 ay krediyle almıştık. Arabanın son taksiti 5 Mayıs'ta ödenecek. Şehnaz Hanım, isterse arabanın parasını ödeyip satın alabilir. Yoksa satışa çıkarağım."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: