MEHMETALİ ERBİL BOŞANDI!

Eşi Tuğba Erbil ile yollarını resmen ayıran Mehmet Ali Erbil adliye memurlarına da espri yapmaktan geri kalmadı: Bir dahaki boşanma davamda görüşürüz

Magazin

MEHMETALİ ERBİL BOŞANDI! Mehmet Ali Erbil ile oğlu Ali Sadi’nin annesi Tuğba Erbil, Sarıyer Aile Mahkemesi’nde dün görülen davayla boşandı.

Adliyeye ilk olarak Tuğba Erbil geldi. Eşinin ardından adliyeye gelen Erbil, çalışanlarla sohbet edip espri yaptı. Adliye çalışanlarına, “Bir dahaki boşanmamızda görüşmek dileğiyle” diyerek espri yapan Mehmet Ali Erbil ile Tuğba Erbil’in hayli neşeli oldukları dikkat çekti. Erbil çifti, “gizli” görülen duruşmaya avukatları ile birlikte katıldı. 12.15’te başlayan duruşma, 15 dakika sürdü. Taraflara ’Boşanma konusunda kararlı mısınız?’sorusu yöneltildi. Bu soruya Tuğba Erbil’in yanıtı ’Evet’ oldu. Aynı soruya Erbil’e yönelten mhakim ünlü şovmenden ’Hayır’ yanıtı aldı. Espri yaptığını belirten Erbil, “Tuğba o kadar kararlı evet dedi ki bir an karşılık vermek istedim” diyerek kendisinin de boşanma konusunda kararlı olduğunu ifade etti. Erbil çiftini boşayan mahkeme, müşterek çocuk Ali Sadi’nin velayetini annesine verdi. Baba Erbil’in oğluna aylık 10 bin TL nafaka ödemesine hükmeden mahkemenin protokol uyarınca verdiği karar şöyle şekillendi:

* Erbil, oğlu Ali Sadri için ayda 10 bin lira nafaka ödeyecek.

* Astoria’da bulunan 3 milyon dolarlık daire, kira geliri için oğlunun üzerene geçirilecek.

* Ünlü şovmen, bir yıl içinde annesiyle oturmaları için 1 milyon dolarlık ev alıp oğlunun üzerine geçirecek.

* Alınacak eve taşınma masrafı olarak eski eşine 80 bin lira ödeyecek.

* Bir yıl süreyle boşandığı eşinin otaracağı evin aylık 7 bin liralık kirasını ödeyecek.

* Erbil, Tuğba Hanım için herhangi bir nafaka ödemeyecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: