MEHTAP AR'IN OĞLU SÖZ DE GECCEDEYDİ

Şahsenem Bacı'nın tüm anneler için yazdığı şiir Müjde Ar'ı duygulandırdı.

Magazin

MEHTAP AR'IN OĞLU SÖZ DE GECCEDEYDİ TRT 1'de yayınlanan 'AltınAdımlar' adlı folklor yarışması, geçtiğimiz cumartesi günü beşinci bölümüyle ekrana geldi. Anneler Günü sürprizleriyle dolu geccede, Müjde Ar'ın üç ay önce yaşama gözlerini yuman annesi Aysel Gürel'in fotoğrafı da jüri masasındaydı. Geccenin ilk sürprizi Aşkın Nur Yengi'nin açılış şarkısıydı. Yengi, Sezen Aksu'nun 'Ben Annemi İsterim' şarkısını yarışmacı ekiplerin birer kadın temsilcisi ile birlikte seslendirdi. Geccenin ikinci sürprizi Yavuz Bingöl'ün annesi oldu.

Sanatçının, ozan olan annesi Şahsenem Bacı, oğluyla birlikte 'Bre Şaşkın Ne Bakarsın Yüzüme' türküsünü seslendirdi. Şahsenem Bacı daha sonra da tüm anneler için yazdığı şiirini okudu. Müjde Ar, gözyaşlarını tutamadı. Haftanın konuk jürisi, Sunay Akın da elini öperek, Müjde Ar'ın Anneler Günü'nü kutladı.

Yarışmada ilk kez sahnelenen Samsun oyununda, kadınların evli veya bekar olduklarını belirten saç süslerinin üzerine taktıkları çemberleri Müjde Ar ve Aşkın Nur Yengi tarafından çok beğenildi. Özellikle üzerinde akrep deseni olan çemberi çok beğenen Müjde Ar, bunu başına örterek poz verdi. Ar, anneler gününde annesini ziyarete giderken bu çemberi örterek gideceğini söyledi.

Altın Adımlar'ın sürprizlerinden biri de Söz oldu. Müjde Ar'ın kardeşi Mehtap Ar'ın oğlu Söz, teyzesinin ve ekip arkadaşı Aşkın Nur Yengi'nin Anneler Günü'nü, getirdiği çiçek buketleri ile kutladı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: