MEKAN OSCARLARINDA SAHNE ALACAK!

HANDE YENER, 4 AĞUSTOS’TAKİ “MEKAN OSCARLARI GECCESİ”NE, “MOULIN ROUGE HANDE” GİBİ ÇIKACAK.. 14 AĞUSTOS’TA, 'ROCK ON BROADWAY' PROJESİNDE KONUK SANATÇI OLARAK HAYRANLARININ KARŞISINA ÇIKACAK OLAN HANDE YENER, MOULIN ROUGE MÜZİKALİNİN EN SEVİLEN ŞARKISI ‘ROXANNE’Yİ İLK KEZ GECCE.COM'UN 4 AĞUSTOS'TA SU ADA'DA DÜZENLEYECEĞİ MEKAN OSCARLARI ÖDÜL TÖRENİNDE SESLENDİRECEK…

Magazin

MEKAN OSCARLARINDA SAHNE ALACAK! 14 Ağustos'ta Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sahnelenecek 'Rock on Broadway' projesinde konuk sanatçı olarak yer alacak olan Hande Yener, 'Moulin Rouge' müzikalinin en bilinen şarkısı 'Roxanne'i söyleyecek.

Provaları iki aydır devam eden 'Rock on Broadway' projesi farklı kulvarlarda zirvede olan birçok ünlüyü bir araya getirmesi ve iddialı repertuvarıyla yoğun ilgi görüyor. Burak Kut, Pamela Spence, Fadik Sevin Atasoy, Irmak Ünal, Meyra ve Doğan Duru'nun ünlü müzikallerin ünlü şarkılarını dönemi yansıtan köstümler içinde seslendireceği projenin konuk sanatçısı Hande Yener ise 'Moulin Rouge' müzikalinden 'Roxanne' şarkısını seslendirecek. Projenin prodüktörlüğünü üstlenen Nurcan Karaca, en son çıkardığı elektronik albümüyle çok konuşulan Hande Yener'in sıkı bir şekilde gecceye hazırlandığını söyledi. Karaca, 'Hande Yener çok disiplinli. Provalarını bir saat bile aksatmadı' dedi.

Hande Yener, uzun süren bu çalışmasının ilk provasını 4 Ağustos'ta Sua Ada'da yapılacak olan 'mekan oscarları' geccesinde 'Moulın Rouge' kıyafetleriyle seslendirecek.

Detaylar her zaman olduğu gibi gecce.com'da olacak..YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: