'Mekanın Sahibi' Norm Ender'den 'kaza' açıklaması!

Norm Ender'in İstanbul Vatan Caddesi'nde kaza yaptığı iddia edilmişti. Ünlü rapçinin kolunda çıkık, sağ ayağında ise kırık oluştuğu söyleniyordu. Haberlerin doğru olmadığı anlaşıldı.

Magazin

'Mekanın Sahibi' Norm Ender'den 'kaza' açıklaması! 'Mekanın Sahibi' isimli şarkısıyla son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Norm Ender'in trafik kazası geçirdiği yönünde haberler gündeme bomba gibi düştü. Ünlü rapçinin İstanbul Vatan Caddesi'nde aracıyla seyir halindeyken başka bir otomobile sürtünüp direksiyon hakimiyetini kaybettiği iddia edilmişti. Norm Ender'in hemen hastaneye kaldırıldığı ve kolunda çıkık, sağ ayağında ise kırık oluştuğu söyleniyordu.

Norm Ender'den konuyla ilgili bir açıklama geldi. Twitter hesabından olayı yalanlayan rapçi kendisinin değil asistanının kaza geçirdiğini söyledi. Norm Ender şöyle yazdı:

"Arkadaşlar menajerim Derya kaza geçirmişti 6 gün önce ben değil! Ayıp size yalan haberimiz bile bahtsız çıkıyor, Cem Yılmaz’a gelince uçak aldı bize gelince kaza yaptı! İyiyim dostlar merak etmeyin, kaza falan yok. Maşallah haberciliğin geldiği nokta takdire şayan!"


Norm Ender: Şapka düştü kel göründü

Norm Ender: Şapka düştü kel göründüNorm Ender, Reynmen'e meydan okudu, sosyal medya karıştı!

Norm Ender, Reynmen'e meydan okudu, sosyal medya karıştı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: