MEKSİKA'DA KAMPTA!

Hadise, mayıs ayında Moskova'da yapılacak Eurovision Şarkı Yarışması için şimdiden kampa girdi.

Magazin

MEKSİKA'DA KAMPTA! Görselliğe çok önem veren şarkıcı, teninin bronzluğunu korumak için annesiyle beraber Meksika'ya gitti.

Mayıs ayında Moskova'da düzenlenecek olan Eurovision Şarkı Yarışması'nda Türkiye'yi 'Düm Tek Tek' adlı parçayla temsil edecek olan Hadise, hazırlıklara erken başladı. Bir yandan şarkı düzenlemeleri, bir yandan sahne şovu için kafa yoran Hadise, bu koşturmacaya rağmen görselliği de geri plana atmıyor. Güzellik uğruna kıta değiştirmeyi bile göze alan şarkıcı, bronzlaşmak için geçtiğimiz günlerde de Meksika'ya gitti.

Avrupa kara kışa teslim olmuşken uçağa atlayıp kıta değiştiren ve Meksika'da denizin, güneşin tadını çıkaran Hadise'ye, bu tatilde annesi de eşlik ediyor. Bronzluğunun sırrının sadece güneş ışığı olduğunu, solaryuma girmeyi hiç sevmediğini söyleyen şarkıcı, bu kaçamak sayesinde hem ten rengini koyulaştıracak hem de stres atıp Eurovision hazırlıklarına daha enerjik bir şekilde devam edebilecek.
hurriyet

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: