MEL B DON-GÖMLEK!

Bir iç çamaşırı firmasının koleksiyonunu sunan Spice Girls grubu elemanlarından Mel B, bugünkü İngiliz Daily Mail gazetesine boy boy fotoğraflarıyla haber oldu.

Magazin

MEL B DON-GÖMLEK!Gazete, '32 yaşındaki Mel B, ünlü modeller Rachel Hunter, Helena Christensen ve Penny Lancaster'dan geri kalmadı' diye yazdı.

Çekimler, gün doğarken yapıldı. Mel B, Ultimo firması ile 6 yıl önce yıllık 100 bin pound karşılığı anlaşma yapmıştı.

Mel B, bu çekimlerden sonra, kontratını daha yüksek bir fiyata yenileyebileceğini söyledi.

Los Angeles'in parlak güneşi ve masmavi göğü altında gerçekleşen çekimlerde ilk kez modellik yapan Mel B, diğer adıyla Melanie Brown, son derece profesyonel davrandı.

İki çocuk annesi Mel B çekimler için 'Ultimo için modelik yaptığımdan dolayı çok mutluyum. Firmadan bana teklif geldiğinde çok mutlu oldum, heyecanlandım, ama biraz da endişelendim. Çünkü daha önce iç çamaşırı için hiç modellik yapmamıştım. Los Angeles'taki çekimler harikaydı. Ultimo ürünleri sizi süper bir şekle sokuyor ve ayrıca da seksi biçimli. Her çeşitten kendime aldım.' dedi.

Mel B'nin modelliğe devam edep etmeyeceği Spice Girls'ün kaderine bağlı. Spice Girls, dağılmaz ve müzik dünyasının içinde kalmaya devam ederse Mel B, tercihini müzikten yana yapacakmış.

gecce.com dış haberler servisi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: