Melania Trump boşanmak için gün sayıyor!

ABD Başkanı Donald Trump'ın eski yardımcısı Omarosa Newman, Melania Trump'ın Donald Trump'dan ayrılmak için gün saydığını iddia etti.

Dünya Magazin

Melania Trump boşanmak için gün sayıyor! ABD Başkanı Donald Trump'ın eski yardımcısı Omarosa Newman, yarın piyasaya çıkacak "Dengesiz" (Unhinged) adlı kitabında, Melania Trump'ın boşanmak için gün saydığını iddia etti.

Newman, Melania Trump hakkında farklı iddialar da ortaya attı. Melania Trump'ın, eşini utandırmak için ortama uygun olmayan zıt kıyafet seçimleri yaptığını söyleyen Omarosa Newman, "Melania Trump'ın giydiği kıyafetlere bakıldığında, stilindeki başkaldırı tek bir amaca hizmet ediyor. Melania'nın stilini eşini cezalandırmak için kullandığına inanıyorum." açıklamasını yaptı. Newman, Trump'ın eşini zorla göçmenlerin kaldığı merkeze götürdüğünü, bu sebeple de Melania Trump'ın "I really don’t care (Gerçekten umurumda değil)" yazılı bir ceket giydiğini söyledi. Newman kitabında, "Bana göre, Melania eşinin görev süresinin bitmesi için dakikaları sayıyor ki ondan boşanabilsin." değerlendirmesinde bulundu.

Newman, Beyaz Saray günlerini anlattığı yeni kitabında Trump'ı "ırkçı" olmakla suçlamış, Trump ise iddiaları yalanlamıştı.

Kim Kardashian:

Kim Kardashian: "Trump aradığında çıplaktım!"Trump'tan yeni Suriye tweet'i!

Trump'tan yeni Suriye tweet'i!

Bunlarda ilginizi çekebilir: