MELEK BAYKAL, ERMAN KUZU'YA KÖK SÖKTÜRECEK!

'Türk Malı'na yeni bir oyuncu katıldı

Magazin

MELEK BAYKAL, ERMAN KUZU'YA KÖK SÖKTÜRECEK! Cennet Mahallesi'nde canlandırdığı Pembe karakteriyle komedi dizilerinin aranılan ismi haline gelen, son olarak Gönül Ferman Dinlemiyor'da izlediğimiz Melek Baykal, Türk Malı dizisinin kadrosuna dahil oldu. Baykal dizide Abiye'nin annesini canlandıracak ve damadı Erman'a kök söktürecek.


Son olarak Engin Şenkan'la Show TV için çekilen Gönül Ferman Dinlemiyor için kamera karşısına geçen ancak dizi beklenen izlenme oranlarına ulaşamayıp yayından kaldırılınca Bodrum'daki yazlığında dinlenmeye çekilen Melek Baykal, Türk Malı dizisiyle anlaştı.

Yeni sezon öncesi kadrosunu güçlendirmeye karar veren Türk Malı'nın yapımcıları, Baykal'a Erman Kuzu'nun kaynanası olmasını teklif etti. Büyük umutlarla ekran yolculuğuna başlayan Gönül Ferman Dinlemiyor'un akıbeti sonrası yeni dizi projelerine sıcak bakmayan Baykal, geç tiğimiz sezona damgasını vuran ve reytingi garanti olan Türk Malı dizisinden gelen bu teklife yeşil ışık yaktı.

Cennet Mahallesi'nde canlandırdığı Pembe karakteriyle komedi dizilerinin aranılan ismi haline gelen usta oyuncu dizide, replikleriyle fenomen haline gelen Binnur Kaya'nın canlandırdığı Abiye Kuzu'nun annesini oynayacak. Yeni anne karakterinin Abiye'nin bir üst sürümü olacağını ifade eden dizinin senaristi ve yönetmeni Tayfun Güneyer, Baykal'ın Abiye'nin rol modeli olan annesinin gelişiyle Erman'ın başındaki belanın ikiye katlanacağını belirtti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: