Meleklerin Şifresi ile tanışın..

Kendinize bir iyilik yapın "kendinizi" tanıyın.

Kültür-Sanat

Meleklerin Şifresi ile tanışın.. Hepimiz elementlerin etkisi, sayıların ve renklerin titreşimleriyle yaşamaktayız. Kimi insanların yaydığı enerji titreşimleri çok güçlüyken, kimilerinki yok denecek kadar azdır.

Sebla Özyurt "Meleklerin Şifresi, Doğum tarihimizin Gizemi" kitabıyla bu üç faktörün - elementler, sayılar ve renkler - aslında bizi nasıl etkilediğini, yaşadığımız olayların oluş sebeplerini açıklıyor.

Herşey doğum tarihimizdeki gizli şifrede mevcut, bu şifrenin hesaplanmasını öğrendiğimiz anda aslında kendimizi de çözmüş oluyoruz. hayatımızdaki derin çelişkilerin ve dengesizliğin sebebi; şifremizdeki eksik saylar, elementler ve renkler. Artık kendi sayılarınızıi renklerinizi ve elementlerinizi bulup, eksik olan taraflarınızı tamamlayıp, zayıflıklarınızı güçlendirebileceksiniz.

Kendi yaşam koçunuz olmak ve hangi renklere ihtiyacınız olduğunu bulmak için elinizden düşüremeyeceğiniz bir başvuru kitabı. Kendinize bir iyilik yapın "kendinizi" tanıyın.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: