Meleklerin vücut makyajı!

Victoria’s Secret’ın yıllık şovu hayal gücümüzün sınırlarını zorluyor.

Kadın

Meleklerin vücut makyajı! Uzun bacaklı güzelleri şov sonrası Lavo’daki partide yakalayıp ışık saçan detayları sorduk:

Lindsay Ellingson: “Sprey brozlaştırma kabinine girsek daha kolay olurdu. Ama tamamen kurumamız gerekiyor. Herkes çırıl çıplak kalıyor. Şu an başımdan topuğuma kadar makyaj içindeyim. Ama bu doğal, seksi ve kumsal havası taşıyan hafif renkli nemlendirici içinde biraz pırıltı taşıyor. Bilmeseniz de hissedebiliyorsunuz.

Behati Prinsloo: “Çok koyu, yapay olmadan biraz bronluk olan nemlendirici kullanılıyor. Tüm vücudunuza kapatıcı sürülmesi gibi bir şey değil. Duş alınca tamamı gidiyor.”

Cara Delevigne: “Şov boyunca lateks içindeydim dolayısıyla her şey terletiyordu. Ve bununla ilgili yapabileceğim hiçbir şey yoktu.”

Karlie Kloss: “Şovdan önce sprey bronzlaştırıcı kullanmıştım. Sanki bir hafta güneşin altında kalmış gibiydim. Sprey bronzlaştıcılar çabucak sonuca ulaşmanızı sağlıyor.”

Erin Heatherton: “İlk şovum, çok gergindim ve ne kadar bronz olursam o kadar güvende olduğumu düşündüm. Bu yüzden sprey bronzlaştırıcı kullandım ama çok koyu oldu.”

Hilary Rhoda: “Eve gidip duş almak için can atıyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: