MELEZ GÜZEL SALMA HAYEK İÇİNİ DÖKTÜ!

Babası Lübnan'lı annesi Meksikalı, 1966 doğumlu ünlü oyuncu Salma Hayek, Allure dergisinin eylül ayının kapak kızı oldu. Seksi yıldız hem birbirinden çekici pozlar verdi, hem de kendisiyle ilgili soruları tüm samimiyetiyle yanıtladı. İşte ünlü aktris ile yapılan röportajdan önemli noktalar.

Magazin

MELEZ GÜZEL SALMA HAYEK İÇİNİ DÖKTÜ! -Vüdunuzda son on yılda en çok ne değişti?

Göğüslerim! Elbette kötü gözükmüyorlar ve onlardan şikayetçi değilim.


- Kırklı yaşlarınız yaşıyorsunuz, bu nasıl bir duygu?

Bir kadın olarak, kırklı yaşlarınıza geldiğinizde cinsellikle ilgili daha rahat olup kendinizden daha emin hale geliyorsunuz ve sıkıntıdan kurtuluyorsunuz. Olması gereken de bu. Eğer topuklu ayakkabılarının üstünde bile yürüyemeyen bir kızsanız, sizin ne kadar güzel olduğunuz önemli değildir. Eğer siz zaten tam bir piliçseniz, ve bunu hissettiriyorsanız, kendiliğinden seksi olursunuz.

-Seksi bir kadın olmanın dezavantajları var mı?

Bu işe ilk başladığım zamanlar, ben de kendimi seksi bir Latin kızın Hollywood’da oynamak zorunda kaldığı, o içine çeken sistemin içinde oynarken buldum. Tek farkım, orada Meksida giyindiğim gibi giyinmiyordum.

Röportajın sonlarına doğru, lüks yaşam tarzı ve çocukları ile ilgili soruları da yanıtlayan Salma Hayek: ''Ayrıcalıklı bir hayata sahip olması gerekmediği halde , ayrıcalıklı yaşıyormuş gibi görünen insanları hiç anlamamışımdır. Örneğin, çocukları olmadan lüks restaurantlara gitmeyen, ya da onlarsız gerekli gereksiz yerlere giden insanları. En çok da çocuklarına gerçekten daha çok küçük yaşlarda istedikleri her şeyi alan aileleri hiç anlamıyorum. Tabi ki çocuklarımızın sorumluluğu büyük, ama bence bazı şeylerin değeri daha yüksek. Fakat, bir yandan, kızımla dünya turuna çıksam bu gerçekten harika olurdu.'' dedi.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Cihan Yaman
[email protected]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: