Melike İpek Yalova: Kaybolma korkum yok

Melike İpek Yalova, uzun süredir ekrana gelmemesiyle ilgili olarak "Piyasadan kaybolmak gibi bir korkum yok. Farklı rollere bürünmek istiyorum" dedi.

Magazin

Melike İpek Yalova: Kaybolma korkum yok Muhteşem Yüzyıl dizisiyle oyunculuk kariyerine başlayan Melike İpek Yalova, uzun süredir ekranlardan uzak. Son olarak Karadayı dizisinde rol alan güzel oyuncu, önceki gün soruları yanıtladı.

Birçok teklif aldığını ve bu projeleri titizlikle değerlendirdiğini söyleyen Yalova, “Ben kendime güveniyorum ve her rolü oynayabileceğimi düşünüyorum. Uygun olduğunu düşündüğüm bir proje geldiğinde elbette beni ekranda göreceksiniz” dedi.

“KOMEDİDE DE OYNAMAK İSTERİM”

Melike İpek Yalova, “Dizi piyasasında unutulmaktan korkuyor musunuz?” sorusuna ise “Kendimi tekrarlamak istemiyorum. Farklı rollere bürünmeliyim. Komedide de oynamak isterim. Piyasadan yok olmak gibi bir korkum yok. Çalışan insanın her zaman gündemi olur” diye cevap verdi.

Melike İpek Yalova, alışveriş merkezinde gazetecilerle ayaküstü sohbet etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: sozcu.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: