Melike Konur Saigon sahnesinde!

Jazz performansını severek dinlediğimiz Melike Konur sizi 3 Mart'ta saksafonda Deniz Felder ile çok özel bir soul müzik performansının ikincisini dinlemeye Cafe Saigon’a davet ediyor!

Diğer Haberler

Melike Konur Saigon sahnesinde! Akdeniz ve Asya mutfağını modern ve kreatif bir dille buluşturan Cafe Saigon ‘Meditasian’ mutfağı ile İki farklı mutfak kültürünü Türkiye’de muhteşem İstanbul manzarası ile buluşturuyor.Soul Review Partisi vokalde Melike Konur ve Funk orkestrası Deniz Felder ( Saksafon ) , Faruk Tuga ( piano ) ‘nın özel müzik performansı ile başlıyor. Sonrasında Melike Konur ve Deniz Felder’in canlı performansına Cafe Saigon Müzik direktörü & DJ Peter Thomas eşlik ederek eğlence soul dans müzikleriyle devam ediyor.

Canlı müzik performansını Cafe Saigon’un Meditasian mutfağı lezzetleri eşliğinde dinlemek isterseniz yemek için rezervasyon yaptırabilirsiniz...


03.03.2016 / 21:00
Rezervasyon : 0 212 252 88 68
Cafe Saigon Sadi Konuralp cad. Nejat Eczacıbaşı Binası No:5/1 Şişhane İstanbul
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: