MELİKE'Yİ ÇABUK UNUTTU!

Sunucu Melike Öcalan’la 13 gün önce boşanan sanatçı Suat Suna yeni sevgilisi ile objektiflere yakalanmaktan kurtulamadı.

Magazin

MELİKE'Yİ ÇABUK UNUTTU! Mekan çıkışı yanındaki bayanla el ele Beyoğlu sokaklarında yürüyen Suat Suna aracına bindikten sonra beklemediği anda patlayan flaşları görünce neye uğradığını şaşırırken, tüm çabalarına rağmen görüntülenmekten kurtulamadı.

'Şiddetli geçimsizlik nedeniyle' Öcalan boşanma kararı alıp ile yollarını ayıran Suna, ilk kaçamağını da eski eşinin arkadaşları ile Nişantaşı'nda eğlendiği saatlerde yaptı. Bayan arkadaşları ile eğlenmeye gelen ünlü sunucu gazetecilere "Uzun zaman sonra arkadaşlarımla eğlenmeye çıktım. Özel hayatım ya da ayrılık hakkında konuşmak istemiyorum. Suat Bey'le bir kırgınlık yok ama şu an görüşmüyoruz. Benim yeni projelerim var onları değerlendireceğim ve yeniden ekranlarda olacağım' dediği saatlerde eski eşi Suna'da yanındaki yeni sevgilisi ile objektiflere yakalanmanın şokunu yaşıyordu.

(habertürk)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: