MELİS BİRKAN AŞK HABERLERİNİ YALANLADI

Güzel oyuncu Melis Birkan, başrolünde oynadığı “Adını Sen Koy” isimli sinema filminin galasında aynı diziden rol arkadaşı Bülent İnal’la çıkan aşk söylentilerini yalanladı.

Magazin

MELİS BİRKAN AŞK HABERLERİNİ YALANLADI “Issız Adam” filmiyle ünlenen güzel oyuncu Melis Birkan, başrol oynadığı “Adını Sen Koy” isimli filmin galasında Mega Magazin mikrofonlarına konuştu. Ayakligazete.com’un haberine göre, başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Melis Birkan şansının yaver gittiğini belirterek istediği senaryolarda yer aldığını söyledi.

Özel hayatıyla gündeme gelmeyen güzel oyuncu, “Bu işi yapmadan önce ne yapıyorsam şimdi de onu yapıyorum değişen bir şey yok. Yaptığım işin sadece iş boyutunda kalması benim tercihim” diye konuştu.

Son dönemlerde rol aldığı diziden rol arkadaşı olan Bülent İnal’la adı aşk dedikodularına karışan güzel oyuncu, bu yönde çıkan haberlere, “Birilerinin canı sıkılıyor, canları sıkıldığı için de oturdukları yerden haber yapıyorlar. Çok güzel bir arkadaş ortamımız var, çok keyifli dizi setimiz var güle oynaya çalışıyoruz” diyerek yalanladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: