Melis Kar, Halil Sezai ile aşk mı yaşıyor?

Melis Kar önceki gün Beyoğlu'nda bir mekanda sahne aldı. Şarkıcıyı konserinde adının aşk dedikodularına karıştığı Halil Sezai de yalnız bırakmadı.

Magazin

Melis Kar, Halil Sezai ile aşk mı yaşıyor? Halil Sezai sahneye çıkıp Melis Kar’la düet yaptı. Samimi halleri dikkat çeken ikiliden Kar, “Halil Sezai her zaman yanımda olduğu gibi bu gece de beni yalnız bırakmaktı. Sahnemi şereflendirmiş olması beni ayrıca mutlu etti” dedi.

Sezai de Kar’dan övgü dolu sözlerle bahsetti: “Melis, en bayıldığım insanlardan biri. Melis’i evde dinlemeye bayılıyorum. Biz oturup beraber şarkı söylüyoruz, yani baktığınız zaman ben çok şanslı bir herifim” dedi.


Konser bitiminde soruları yanıtlayan Melis Kar, aşk dedikodularının sorulması üzerine şu yanıtı verdi: “Aşk her zaman var. Aşk olmadan bu iş yapılmaz ama bizim aramızda aşk yok. Biz çok iyi iki dostuz, Halil Sezai benim abim gibidir. Gerçek has be has abim, can dostum.”

KAYNAK: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: