Melis Sezen aşk iddialarına yanıt verdi!

Melis Sezen ile “Dünya Hali” filminde başrolü paylaşan Murat Dalkılıç'ın aşk yaşadıkları iddia edilmişti. Melis Sezen'den o iddialara cevap geldi.

Magazin

Melis Sezen aşk iddialarına yanıt verdi! “Hayat Bazen Tatlıdır” dizisiyle oyunculuğa adım atan Melis Sezen, şu sıralar “Dünya Hali” ile seyirci karşısında. Bu filmle birlikte adı rol arkadaşı Murat Dalkılıç ile aşk dedikodularına karışan Sezen, Hürriyet'ten İsmail Bayrak'a konuştu. Güzel oyuncu, aşk dedikoduları hakında da açıklama yaptı. İşte o röportajdan önemli başlıklar:

“Dünya Hali” ile seyirci karşısına çıktınız... Nasıl bir film oldu?

Bir romantik komedi. Çok tatlı bir iş olduğuna inanıyorum, sıcacık bir enerjisi var. Yüzünüzde tebessümle izleyeceğiniz, yer yer gülüp yer yer duygulanacağınız bir film. Filofobi konusunu işliyor.

Başrolü Murat Dalkılıç’la paylaştınız? Enerjiniz tuttu mu? Nasıl bir ikili oldunuz sizce?

Çok keyifliydi onunla çalışmak. Partner uyumu tabii ki çok önemli ve bizim de iyi bir enerji yakaladığımıza inanıyorum, o yüzden çok mutluyum.

Murat Dalkılıç ile ilgili aşk dedikodularına ne diyorsunuz peki? Aslı var mıdır bu iddiaların?

Çoğu oyuncunun yaşadığını yaşadık, bizim hakkımızda da böyle bir şey yazıldı. Fakat Murat da ben de gerekli açıklamayı yaptık zaten, bizim aramızda hiçbir şey yok.

Murat Dalkılıç'tan aşk açıklaması!

Murat Dalkılıç'tan aşk açıklaması!Melis Sezen açıklama yaptı!

Melis Sezen açıklama yaptı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: