Melis Sütşurup sert konuştu: Midemi bulandıran çok şey vardı!

Mustafa Sandal'ın eski sevgilisi Melis Sütşurup, ayrılıkla ilgili konuştu. Sandal'ın "Melis ile keyifli vakit geçirdik" sözlerine sinirlenen Sütşurup, "çok saygısızca" dedi.

Sosyete

Melis Sütşurup sert konuştu: Midemi bulandıran çok şey vardı! Mustafa Sandal'la Melis Sütşurup, 6 ay süren ilişkilerini geçtiğimiz hafta sonlandırmıştı. İlişkinin bitmesinin ardından Mustafa Sandal bir röportajında "Melis ile keyifli vakit geçirdik" demişti. Bu sözler Melis Sütşurup'u kızdırdı. Eski sevgilisinin sözlerine sinirlenen Melis Sütşurup, sessizliğini bozdu.

Melis Sütşurup: Her şey bitti!

Melis Sütşurup: Her şey bitti!İşte Sütşurup'un açıklamaları:

"Mustafa ile ilişkimizin bitme nedeni, onun telefonunda gördüğüm bir mesaj değil. Mustafa hakkında tesadüfen öyle bir şey öğrendim ki; ilişkiyi hemen bitirdim.

Mustafa Sandal terk edildi!

Mustafa Sandal terk edildi!"ÇOK ÇİRKİN ŞEYLER"

Zaten öncesinde de midemi bulandıran çok şey vardı. Ama bunlar aldatma, ihanet gibi konular değil. Daha çirkin şeyler, detayına girmem bana yakışmaz.

Mustafa Sandal batıyor mu?

Mustafa Sandal batıyor mu?"MUSTAFA'NIN SÖYLEDİĞİ ÇOK AYIP"

Ama Mustafa’nın bugünkü röportajında 'Melis ile vakit geçirdik' cümlesini, çok saygısızca buldum. Yazık! Bu vakti ne için harcadığını gerçekten merak ediyorum."

Melis Sütşurup bıçak altına yattı!

Melis Sütşurup bıçak altına yattı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: