Melis Sütşurup itiraf etti!

Mustafa Sandal'ın 3 aydır aşk yaşadığı kendisinden 20 yaş küçük sevgilisi Melis Sütşurup'tan itiraf gibi bir paylaşım geldi. Sütşurup, Sandal'ın 1994 yılında çıkardığı 'Beni Ağlatma' şarkısını paylaşıp "5 yaşındayken ezberlemişsem demek" yazdı.

Magazin

Melis Sütşurup itiraf etti! Mustafa Sandal, Emina Jahovic'le 10 yıllık evliliğini noktalayıp, kendisinden 20 yaş küçük Melis Sütşurup'la aşk yaşamaya başlamıştı.

Melis Sütşurup aşka geldi! Gözler Mustafa Sandal'a çevrildi

Melis Sütşurup aşka geldi! Gözler Mustafa Sandal'a çevrildiİkili, aşkı geçen ay sosyal medyada ilan etmiş ve ardından İstanbul gecelerinde boy göstermişti.

Mustafa Sandal'la üç aydır aşk yaşayan Melis Sütşurup'tan itiraf gibi bir paylaşım geldi. Sevgilisinin şarkılarını aracında dinlerken sürekli paylaşım yapan sosyetik güzel, önceki akşam da Sandal'ın 'Beni Ağlatma' şarkısını paylaştı.

Sütşurup, yayınladığı videoya, "5 yaşındayken ezberlemişsem demek" notunu yazdı. Sütşurup, bu paylaşımıyla Mustafa Sandal'a yıllar önce de hayran olduğunu gözler önüne serdi.

Şarkının çıktığı 1994'te Sütşurup küçük bir kız çocuğu iken Sandal da 24 yaşında genç bir delikanlıydı. 25 yıl sonra hayranı olduğu ünlü popçuyla aşk yaşayan sosyetik güzelin bu paylaşımı "Mustafa Sandal, Melis Sütşurup'un çocukluk aşkıymış" dedirtti.

Mustafa Sandal'ın şarkısı çalıntı mı?

Mustafa Sandal'ın şarkısı çalıntı mı?Mustafa Sandal'ın klibine şikayet yağdı!

Mustafa Sandal'ın klibine şikayet yağdı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: