Melisa Şenolsun, Atiye dizisi ile listede zirveye oturdu!

Geçen hafta Yılın Yükselen Yıldızı ödülü kazanan Melisa Şenolsun IMDB’nin ‘Star Metre Türkiye’ listesinde de birinci sıraya yükseldi. Atiye dizisinin oyuncularının yerleştiği zirvede Şenolsun’un ardından rol arkadaşları Beren Saat ve Mehmet Günsür yer alıyor.

Magazin

Melisa Şenolsun, Atiye dizisi ile listede zirveye oturdu! Atiye dizisinde canlandırdığı Cansu karakteri ile konuşulan Melisa Şenolsun, sinema veri tabanı imdb’nin kullanıcılar tarafından verilen puan ve arama sıklıklarına göre belirlenen Star Metre adlı sıralama listesinde Türkiye’de birinci sıraya oturdu.


Melisa Şenolsun:

Melisa Şenolsun: "Aşkı hala çözemedim"Aralık’ta vizyona giren Güzelliğin Portresi filminde eleştirmenlerin oyunculuğunu beğendiği Melisa Şenolsun Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger ile başrolü paylaştığı Netflix’in Atiye dizisindeki rolüyle son günlerin en popüler isimlerinden biri olmuştu. Geçen hafta Ayaklı Gazete Yılın Yükselen Yıldızı ödülünü de kazanan oyuncunun yükselişi devam ediyor. Listede Melisa’nın ardından rol arkadaşları Beren Saat ve Mehmet Günsür yer alıyor.


'Atiye' dizisinden ilk kareler geldi!

'Atiye' dizisinden ilk kareler geldi!Ejderha dövmeli kız

Ejderha dövmeli kızMelisa Şenolsun tatlı kız imajını sevmedi!

Melisa Şenolsun tatlı kız imajını sevmedi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: