MELTEM BOLLYWOOD’DA

Yapımcılığını Bollywood’un önemli isimlerinden Hema Malini’nin üstlendiği, yönetmenliğini Mayur Puri’nin yaptığı, Rishi Kapoor (Raj Kapoor’un oğlu), Esha Deol, Arjan Bajwa’nın rol aldığı “Tell Me Oh Khudaa” filminde Meltem Cumbul da rol aldı.

Magazin

MELTEM BOLLYWOOD’DA Meltem Cumbul’un rol aldığı “Tell Me Oh Khudaa” filminin tanıtımı önceki gün bir otelde oyuncuların ve yönetmenin katılımıyla yapıldı. Küçüklüğünden beri annesi sayesinde Hint filmlerini çok sevdiğini söyleyen ve bu yüzden gelen teklifini düşünmeden kabul ettiğini söyleyen Cumbul, filmde bir şizofreni oynuyor.

Filmde Hindistan’da görev yapan bir Türk diplomatın kızını oynayan Cumbul, “Hintçe konuşmam gerekiyordu filmde. Birazcık onda zorlandım. Dil bana yabancı olduğumu hissettirdi.Şizofreni hastası bir karakteri oynadım. Ailemde de şizofreni hastası olduğu için rolüm için ekstra çalışmam gerekmedi” dedi.

Türkiye’de yürütücü yapımcılığını Motion Films’in üstlendiği “Tell Me Oh Khudaa”nın Hindistan-Mumbai’de başlayan çekimleri ülkemizde İstanbul, Kaş, Dalyan ve Antalya’da yapıldı.

Bollywood’un ünlü isimlerinden Hema Malini’nin yapımcılığını, Mayur Puri’nin yönetmenliğini yaptığı, Rishi Kapoor (Raj Kapoor’un oğlu), Esha Deol ve Arjan Bajwa’nın rol aldığı “Tell Me Oh Khudaa” filminin çekimlerine Hindistan’da devam edilecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: