MELTEM CUMBUL, ALTIN KÜRE ÖDÜL TÖRENİNDE!

Los Angeles’ta bu yıl 68’incisi düzenlenen Golden Globe (Altın Küre) ödül törenine, eski Golden Globe başkanı Aida Takla’nin davetlisi olarak Meltem Cumbul da katıldı.

Magazin

MELTEM CUMBUL, ALTIN KÜRE ÖDÜL TÖRENİNDE! Oscar'dan sonra en prestijli ödüllerden biri sayılan Altın Küre ödülleri üç gün önce Beverly Hills'te düzenlenen görkemli törenle sahiplerini buldu. Birçok Hollywood starının davetli olduğu gecenin konukları arasında Meltem Cumbul da vardı. Golden Globe üyesi Aida Takla'nin davetlisi olarak gecceye katılan Cumbul, dünyada birçok TV'nin canlı yayınladığı geceyle ilgili şunları söyledi: “Ricky Gervais farklı espri anlayışıyla eğlenceli bir sunum gerçekleştirdi. Seyirci salonundaki atmosfer çok güzeldi ve tam bir sektör buluşmasıydı. 'Social Network' filminin bu kadar fazla dalda ödül alması yadırganmadı. Al Pacino'nun canı sıkkın gibiydi. Ödülünü aldıktan hemen sonra salonu terk etti. Mark Wahlberg, gecenin ev sahibi gibi davrandı. Bu tutumu çok ilgimi çekti.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: