MELTEM CUMBUL'A AİLE DÜĞÜNÜ!

Uzun süre magazin gündemini meşgul eden Meltem Cumbul ile Ali Can Özbaş’ın düğünü damadın ailesine ait Aydın Kuşadası’ndaki otelinde yapıldı.

Magazin

MELTEM CUMBUL'A AİLE DÜĞÜNÜ! Erol Özbaş, sürpriz nikâhı öğrendiğinde “Oğlum herhalde annesini özledi, o yüzden annesi yaşındaki bir kadınla evlendi” demiş, günlerce manşetlerden inmeyen bu sözlerin ardından “Meltem Cumbul gayet cici bir hanımefendi, ona saygım sonsuzdur” diyerek geliniyle arasındaki buzları eritmişti. Cumbul da gazetecilere alyansını göstererek bu sözlere yanıt vermişti.

Düğün için otel içi ve dışında olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. Otelin dış bahçe giriş kapısı, iç kapı ve düğünün yapıldığı bahçe kapısında üç aşamalı güvenlik çemberi oluşturuldu. Fotoğraf makinesi taşıyan kimseye giriş izni verilmedi.

Düğün için bugün sabah saatlerinden itibaren Meltem Cumbul’un arkadaşları otele gelmeye başladı. Katılanların arasında Yonca Evcimik, Yalan Dünya ve Çocuklar Duymasın dizilerinin bazı oyuncuları Meltem Cumbul’u mutlu gününde yalnız bırakmadı. İstanbul’da özel olarak hazırlanan beyaz bir elbise giyen Cumbul için İzmir’den özel kuaför getirilirdi. Düğün için otelin bahçesi özel olarak düzenlendi.

Düğün ile ilgili olarak çiftin basın danışmanlarının yarın açıklama yapacakları öğrenildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: