Meltem Miraloğlu neden evden kaçtı?

Söylemezsem Olmaz canlı yayınına telefonla bağlanan Onur Akay, 80 yaşındaki ABD’li Patrick’le evlenen Meltem Miraloğlu’nun evden kaçtığını iddia etti.

Magazin

Meltem Miraloğlu neden evden kaçtı? Bilal Özbilge’nin yapımcılığını üstlendiği, Bircan Bali ve Ece Erken’in sunuculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programında bugün yine birbirinden bomba konular masaya yatırıldı.

Meltem Miraloğlu sosyal medya hesabından açıkladı!

Meltem Miraloğlu sosyal medya hesabından açıkladı!MELTEM MİRALOĞLU HAKKINDA BOMBA İDDİA!

Söylemezsem Olmaz canlı yayınına telefonla bağlanan Onur Akay, 80 yaşındaki ABD’li Patrick’le evlenen Meltem Miraloğlu’nun evden kaçtığını iddia ederek şunları kaydetti:

“Meltem 1 haftadır kayıp. Eşi Patrick’e yalan söyleyip kaçmış. Chicago’da teyzem var demiş burun estetiği olacağım deyip evden kaçmış. Patrick inanmamış ama olanlar olmuş. Meltem bu evliliğe artık dayanamadı. Patrick’te yakın arkadaşlarına isyan etmiş, kendisine yalan söylemesine çok üzülmüş. Ama Meltem Patrick’le mutlu değilmiş. Kimse de şu anda nerede olduğunu bilmiyor.”

Meltem Miraloğlu:

Meltem Miraloğlu: "Gerçekleri anlatacağım"Meltem Miraloğlu'ndan şaşırtıcı açıklama...

Meltem Miraloğlu'ndan şaşırtıcı açıklama...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: