Meltem Miraloğlu sosyal medya hesabından açıkladı!

Meltem Miraloğlu hakkında çıkan haberlere isyan etti. Sosyal medya hesabından duyurdu.

Magazin

Meltem Miraloğlu sosyal medya hesabından açıkladı! Meltem Miraloğlu sosyal medya hesabından hakkında çıkan haberlere dair açıklamada bulundu. İşte o açıklama...

"Kamuoyuna mal olmuş bir sanatçı olmama dolayısıyla hakkımda, sosyal medya ve basında çıkan haberlere, basın özgürlüğüne duyduğum saygıdan dolayı bugüne kadar göz yummaya çalıştım. Ancak ben sustukça, konuşmadıkça yüz kızartıcı iftiralar atacak kadar küçüldüler. Ne yazılı ne de sözlü tek bir röportajım dahi olmamıştır, fotoğrafları da basına ben servis etmedim... Fakat bilinçli ve sistematik olarak benim iznim olmadan sadece yalan yanlış iddialarla asılsız ve mesnetsiz haberler yapılmaya devam edilmektedir. Beni ve aile hayatımı karalayıcı, küçük düşürücü bir linç kampanyasına dönüşen ve mesleğimle ilgili olmayan bu haberler, özel hayatımın gizliliğini ve aile hayatımın mahremiyetini ihlal etmektedir. Bu tür haberleri yapanlar, vesile ve destek olanlar ve yayınlayanlar hakkında yargıtayın emsal kararlarını da hatırlatarak ben ve ailemin yasal yollara başvuracağımızı, RTÜK'ten yayın yasağının getirilmesini ve hakkımdaki asılsız ve mesnetsiz haberlerin sosyal medya, basın ve yayınlanan mecralardan kaldırılmasını istediğimin bilgisini kamuoyuna saygılarımla arz ederim."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: