MEME KANSERİ İÇİN POZ VERDİLER!

Meme kanserine yakalanan hastalara tedavi süreçlerinde rehberlik etmek, onlara ulaşmak ve yalnız olmadıklarını hatırlatmak amacıyla kurulan 'Pembe Güç' adlı dernek, ünlüleri bir araya getirdi...

Magazin

MEME KANSERİ İÇİN POZ VERDİLER! Derneğin klibinde rol alan Sibel Can ve Oya Başar 'Kanser hayatın sonu değildir' dedi. Sosyal dayanışma projesinin klip çekimleri dün yapıldı. Sibel Can, Oya Başar, Burcu Kara, Suzan Kardeş, TOÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Uygun'un 'gönüllü' olarak katıldığı çekimlerde dayanışmanın önemi vurgulandı.

Hastaları bilinçlendirici anonslar yapan ve dayanışmadan doğacak gücün her türlü zorluğu yeneceğini hatırlatan ünlüler 'Erken teşhis hayat kurtarır,' 'Kanser hayatın sonu demek değildir' ve 'Doğru beslenin, kanseri önleyin' dedi. Tanıtım klibinde, 'Bu hastalık sadece kadın hastalığı değildir' vurgusunu yapmak amacıyla, oyuncu Orhan Kılıç da yer aldı. Projeye tam destek verdiğini belirten Orhan Kılıç, maddi ve manevi güç ortaklığına dikkat çekti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: