Meme kanserine yakalanan Canan Ergüder'den haber var!

Geçtiğimiz ay meme kanserine yakalandığını açıklayan Canan Ergüder'den haber var. Kemoterapi tedavisindeki 3. aşamanın bittiğini söyleyen oyuncu, "Soranınız çok. Ben iyiyim. Yeni saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Her şey yolunda. Daha da başka tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Magazin

Meme kanserine yakalanan Canan Ergüder'den haber var! Nisan ayında meme kanserine yakalandığını duyuran ve rol aldığı 'Menajerimi Ara' dizisinden ayrılan Canan Ergüder, tedavisine devam ediyor. Kemoterapi gören Ergüder, sağlık durumunu Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

Saçlarını da kısa kestirdiği görülen ünlü oyuncu, paylaştığı fotoğrafın altına "Soranınız çok. Küçük bir update vereyim dedim. 3. Kemo biter. Daha var ama ben iyiyim. Yeni saçsız halime ve saçlarıma alıştım. Her şey yolunda. Daha da başka tiplerimle ileride karşılaşırsınız diye düşünüyorum. Herkese sevgiler." notunu düştü.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: