'Menajerimi Ara'da romantik evlenme teklifi

Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’nın 33. bölümünden ilk tanıtım seyirciyle buluştu. Ayça Varlıer ve Yağmur Tanrısevsin’in konuk olduğu bölümün tanıtımında Ceyda (Özge Borak) ve Peride’nin (Ayşenil Şamlıoğlu) tatlı atışmaları dikkat çekerken yeni filmi için Belgrad’a gidecek olan Barış (Deniz Can Aktaş) ise Dicle’nin (Ahsen Eroğlu) de kendisiyle gelmesini istiyor. Pazar günü ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölümünde Serkan’ın (Serhat Teoman) Feris’e (Canan Ergüder) ettiği evlenme teklifiyle nefesler tutuluyor.

Dizi Galeri

'Menajerimi Ara'da romantik evlenme teklifi Eğlenceli hikayesiyle izleyenlerin beğenisini toplayan ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölüm tanıtımında, Kıraç’ın (Barış Falay) temsil ettiği yönetmen Ceyhun, Feris’in oyuncusu Ayça Varlıer’le çalışmak isterken Ayça Varlıer, geçmişte kendisiyle yaşadığı sıkıntılar sebebiyle Ceyhun’la çalışmak istemiyor. Yağmur Tanrısevsin’in sette yaşadığı problem sebebiyle menajeri Feris’i araması sonucu Serkan ve Feris, soluğu sette alıyor. Tanrısevsin'i kendi yaptığı sürpriz planına dahil eden Serkan, evlenme teklifiyle Feris’i şaşırtıyor. Romantik dakikaların yaşanacağı ‘Menajerimi Ara’nın yeni bölümü izleyenleri ekran başına kilitleyecek.

33. BÖLÜM 1. TANITIM:


Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Serhat Teoman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş, Özge Borak ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun buluştuğu ‘Menajerimi Ara’ her pazar akşamı saat 20.00’de yeni bölümleriyle Star TV’de!

Bunlarda ilginizi çekebilir: