MERAKLA BEKLENİLEN 'YALAN DÜNYA' GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR!

Tanıtımları sanal alemde tıklanma rekorları kıran, Cihangir’deki bir apartmanda yaşayan birbirine zıt iki ailenin çatışmalarını konu olan komedi dizisi “Yalan Dünya” bu akşam görücüye çıkıyor

Magazin

MERAKLA BEKLENİLEN 'YALAN DÜNYA' GÖRÜCÜYE ÇIKIYOR! Senaryosu “Avrupa Yakası”nın yaratıcısı Gülse Birsel’in kaleminden çıkan “Yalan Dünya” ekran yolculuğuna bu akşam başlıyor.Cihangir’in göbeğinde yan yana, hatta aynı terasta bir arada yaşamaya mahkûm, Türkiye’nin iki uç hayat tarzından gelen iki farklı ailesinin komik hikâyelerini konu alan dizinin başrollerini; Altan Erkekli, Füsun Demirel, Olgun Şimşek, Beyazıt Öztürk, Gülse Birsel, Hasibe Eren, Sarp Apak, Öner Erkan ve Nihal Yalçın paylaşıyor.
Dizinin ilk bölümünün özetine gelince: Antakya’dan Cihangir’e taşınan Kocabaş Ailesi’nin tek oğlu olan Rıza, hiç sevmediği Nurhayat’la ailesinin baskısıyla nişanlanmıştır.
Ancak bu duruma daha fazla katlanamaz ve Nurhayat’tan ayrılma kararı alır. Bu olaylar yaşanırken, tüm ailenin hayatını değiştirecek bambaşka bir gelişme yaşanır. Deniz, yanında kardeşi Bora’yla birlikte İzmir’den İstanbul’a gelir..

Merakla beklenen dizi yarın akşam izleyici ile buluşacak.

Video için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: