Meral Kaplan canlı yayında gözyaşlarına boğuldu!

Annesini, kardeşini ve bebeğinin bakıcısını dövdüğü görüntüler ortaya çıkan Meral Kaplan bir magazin programına katıldı, "Görüntülerde sinir krizi geçiriyordum, annemle kardeşim beni sakinleştirmek için tutuyorlardı kesinlikle vurmadım" dedi.

Magazin

Meral Kaplan canlı yayında gözyaşlarına boğuldu! Oyuncu Meral Kaplan, geçen yıl bebeğinin bakıcı tarafından darp edildiğini iddia ederek şikayette bulunmuştu. 1 yılın ardından dün, Meral Kaplan'ın anlattığı gibi darp edildiği değil, şiddet uyguladığı ve sinir krizi geçirdiği iddia edilen görüntüler ortaya çıktı.

Bu gelişmenin ardından Kaplan, bugün Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına katıldı. Kaplan, ablasına ve annesine kesinlikle vurmadığını ve görüntülerde sinir krizi geçirdiğini dile getirdi.

"GÖRÜNTÜLERDE SİNİR KRİZİ GEÇİRİYORDUM"

Meral Kaplan, gözyaşlarına boğularak olayı şu şekilde anlattı:

"Orada sinir boşalması oldu. Sinir krizi geçirdim. O görüntüler kesilen görüntüler. Bu olaydan bir ay önce sağ tarafımda uyuşmalar oluyordu. Seçkin Piriler de yanımdaydı beyin kanaması inme olduğu ortaya çıktı. Tüp bebek yaptırdığım için ilaçları kullanamadım. Bir ay boyunca kurdeşen döktüm. Evde kortizon tedavisi görüyordum. Boşanmak istedim, eşim beni ikna etti tatile gittik.

"10 YILDIR BERABER ÇALIŞIYORUZ"

Bakıcımız 10 senedir bizimle. Bir şey isterken bile 'Getirir misin?' diye hitap ederdim ben onu annem olarak gördüm. Bu konuyla yüzleşmek istemiyordum tehdit ve şantaj alıyordum zaten. Bakıcım eve gelen temizlikçi kadınlarla sürekli kavga ediyordu bir gün gelen kadınla bıçaklı kavga etti eşimde müdahale etmiyordu. Ben de 'bu kadına karşı bir kozun mu vardı da kovmuyorsun?' diye sordum.


"DOĞUMDAN SONRA EŞİMLE KARI-KOCA HAYATIMIZ BİTTİ"

Eşimin odasına gidip benim hakkında sürekli konuşup, dolduruyordu. Eşimin eski eşiyle de aynı evde kalmış bu bakıcı. Meğer orada bana yapılan bir şey varmış. Doğumdan sonra sürekli eşimle kavga ediyorduk karı koca hayatımız yoktu. Doğuma 1 hafta kala başka bir kadınla mesajlarını yakaladım. İkimizde de suç vardır tabi ki de.

"KAVGA EDERKEN EŞİM BANA YARDIM ETMEK YERİNE VİDEO ÇEKTİ"

Bakıcı izne çıkacaktı bir haftalığına erken çıkmasını istedim. Eşim de kabul etmedi. Bakıcı da 'gitmeyeceğim' diye bağırdı. Ben de 'gideceksin' diye bağırdım. Beni itince kafam askılığa çarptı. Eşim gelip bana yardım etmek yerine bizi delil toplamak için video çekiyormuş. Sonra kadın hala evdeydi ben de tepki gösterince porselen diş fırçalığını alarak kafama vurdu. Ben yere düşünce de kocam ellerimi tuttu.


"EŞİMLE BİR OLUP BENİ TAHRİK ETMEYE ÇALIŞTILAR"

Kenarda vazo vardı beni öldürecekler korkusuyla elime aldım. Onlar da vursana hadi diyerek beni tahrik etmeye çalıştılar suçlu çıkmam için."

"GÖRÜNTÜLERİ BOŞANMA DOSYASINA KOYACAĞIM"

Meral Kaplan'ın anlattığı bu olayların ardından programa telefonla bağlanan Kaplan'ın boşanmak üzere olduğu eşi Erhan Kanioğlu, iddiaları kesin bir dille yalanladı. Gündeme gelen görüntüleri ise boşanma dosyasına koyarak Kaplan'ın psikolojik durumun görülmesini istediğini söyledi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: