Meral Kaplan: Seçkin Piriler boşanacak!

Eşi Kaan Tangöze’nin kendisine şarkıcı Kıvılcım Ural’la ihanet etmesi üzerine zor günler geçiren 2 çocuk annesi Seçkin Piriler yeni yıla eşi Kaan Tangöze olmadan yakın dostu Meral Kaplan ile birlikte Kıbrıs’ta girmişti.

Magazin

Meral Kaplan: Seçkin Piriler boşanacak! Yılbaşı geccesi Kıbrıs’ta Seçkin Piriler’in oğlunun ağlamasına ve uykusunun gelmesine aldırmadan eğlendiği öne sürüldü. Kaan Tangöze tarafından ihanete uğrayan Seçkin Piriler’in ihanet sonrası bunalıma girdiği iddia edilmişti. Bu haberler sonrasında Seçkin Piriler tarafından olay açıklama geldi.

“Kıbrıs’ta yılbaşı için gittiğim tatille ilgili hakkımda yapılan haberler beni çok üzdü. Çocuğumu barda uyuttuğuma dair gerçekle yakından uzaktan ilgisi olmayan haberler yapılması bana ve çocuklarıma çok büyük saygısızlık. Volkan kucağımda sadece 10 dakika kaldı ve bu da bakıcıyı bekleme süresiydi. İki çocuğum var ve ikisi de hayatımın anlamını ifade ediyor. Son 1 aydır yaşadığım travmayı, trajediyi zaten herkes görüyor, biliyor. Yaşadıklarım yetmiyormuş gibi bir de basın mensubu arkadaşlarımın bu tarz haberler yapması çok yıpratıcı. Bu haberi yapanlarla ilgili yasal hakkımı kullanmak için avukatımla da konuştum. Affedebileceğim türden bir haber değil çünkü.” dedi.

Beyaz Tv’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına Seçkin Piriler’in en yakın arkadaşı Meral Kaplan bağlandı. Meral Kaplan, Seçkin Piriler’in yaşadığı zor günlerin ardından Kıbrıs tatiline moral olsun diye birlikte çıktıklarını söyledi. Seçkin Piriler’in çocuğunu asla eğlencede uyutmadığını söyledi. Ardından açıklamalarına hız kesmeden devam eden Meral Kaplan, daha önce hakkında çıkan haberleri de yalandı ve Seçkin Piriler’in eşi Kaan Tangöze’nin birlikte görüntülendiği Kıvılcım Ural hakkında metres demediğini söyledi. Kaan Tangöze’nin çok iyi bir baba olduğunu hatta sürekli örnek gösterdiğini söyleyen Meral Kaplan, Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze’nin 6 yıllık evliliklerinde çok mutlu olduklarını dile getirdi. Ayrıca Kıvılcım Ural ve Kaan Tangöze ilişkisinin 6 aylık bir ilişki olduğunu bu süreçte evliliklerinde bir sorun olmadığını Kaan Tangöze’nin eşi Seçkin Piriler’e bu durumu belli etmediğini fotoğraflar çıkmadan bir gün önce evlerinin dekorasyonuyla ilgilendiklerini belirtti.

Meral Kaplan: Kaan Tangöze’nin Seçkin Piriler’in yakın zamanda babasının da vefat etmesini hiçe sayarak Asmalımescit’te elele dudak dudağa Kıvılcım Ural’la çekilen fotoğraflarına kızıyorum. Bunu nasıl göze alabildi? Kıvılcım Ural’da da suç var. Aşka saygı duyuyorum. Ancak çok yanlıştı. Kaan da madem mutsuzdu başka bir kadın vardı bunları Seçkin’e hiç hissettirmedi. Bu fotoğrafları görünce şok yaşadık. Seçkin psikolojik tedavi görüyordu. Bunun için güçlü duruyor. Seçkin Kaan’ı istemiyor kesinlikle boşanacaklar. Seçkin mahkemeyi açıyor. O an şoktaydı. Çok zayıfladı. Allah vicdanlı erkeklerle, insanlarla karşılaştırsın. Eminim Kaan da istemedi ancak Kıvılcım Ural’ın durmadan konuşup bir şey söylemesine kızıyorum. Aşıksa da bir kenara çekilsin beklesin. Seçkin zaten Kaan’ı istemiyor alsın onun olsun. Ancak kaseti de çıkacakmış, reklam yapıyor demiyoruz ancak bence susması gerekir. Tek söyleyeceğim Kıvılcım Ural sussun zaten Kaan onunla olacak burada acı çeken insanlar var bu dünyada yapılan şeyler başka dünyaya kalmıyor. Mutlu olacaklarına da inanmıyorum. Seçkin’i de Kıbrıs’a götüren benim Belçika’ya Amsterdam’a gezmeye moral olsun diye götüreceğiz. Seçkin’in yanındayız. 2 çocukları var hala keşke barışsalar diyorum. Kaan da çok pişman oldu tabi ki üzüldü. Artık aynı evde yaşamıyorlar. Seçkin, Kaan’la görüşmek istemiyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: