Mert Alaş'ın şaşırtan değişimi!

Dünyaca ünlü Mert Alaş'ın eski fotoğraflarını görünce şoke olacaksınız. Demet Akalın ile ilgili söylediği sözler ile yeniden gündeme gelen Mert Alaş dünyada ününü korumaya devam ediyor.

Magazin

Mert Alaş'ın şaşırtan değişimi! Dünyaca ünlü isimlerin yakın arkadaşı olarak bilinen fotoğrafçının eski görüntüleri ortaya çıktı.

Şimdiki kaslı halinden eser kalmayan 46 yaşındaki dünyaca ünlü fotoğrafçının eski fotoğraflarını gören kullanıcılar sosyal medyada bir anda gündem oluşturdu. Mert Alaş diyince aklımıza gelen dünyaca ünlü isimlerle olan yakın arkadaşlığı. Kim Kardashian'dan tutun da Madonna'ya kadar birçok ünlü ismin fotoğrafçısı ve yakın arkadaşı olan Mert Alaş'ın geçmiş yıllara ait fotoğrafı sosyal medyanın gündemine oturdu. Ortağı Marcus ile binlerce ünlü ismin fotoğrafını çeken Mert Alaş mavi gözleri ve düzgün fiziğiyle herkesin ilgisini çekiyor. Londra'da yaşayan ve burada kendi markasını kuran Mert Alaş'ın eski fotoğrafları sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

Birçok yorum yapılan Mert Alaş'ın eski fotoğraflarını görünce şoke olacaksınız.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: