Mert Aslan'dan muhteşem defile!

adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan” diskosu doldu taştı!

Kadın

Mert Aslan'dan muhteşem defile! Set ve şov direktörü Uğurhan Akdeniz, adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan” koleksiyonun 70’ler ve 80'lerin dikkat çeken disko trendinden yola çıkarak, özel efektler, ışıklar, disko topları ve zemin tasarımı hazırlayarak gündüz diskosu çoşkusunu izleyenlere yaşattı. Garanti bankası Amexin katkılarıyla gerçekleşen eğlenceli şov da koleksiyon büyük ilgi gördü.Mert Aslan‘‘ Canlı renkleri ve enerjisiyle herkesi dansa, eğlenmeye çağıran bir disko koleksiyonu oldu. Enerjisi ve disko konseptiyle şovumuz tam puan aldı. Bizimle bu güzel günü paylaşan herkese ve yorumlarına teşekkür ediyorum’’ dedi.


Gül Erçetingöz, Burcu Esmersoy, Işıl Reçber ve Aylin Yılmaz gibi bir çok sanat, moda ve cemiyet hayatından ünlü isim adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan” 2017-18 Sonbahar / Kış koleksiyonu lansmanında, disko konseptiyle sunulan eğlenceli şov da buluştu.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: