Mert Fırat eşinin sırrını açığa çıkardı!

Mert Fırat eşinin sırrını ifşa etti. İdil Fırat'ın çok iyi yemek yaptığını söyleyen oyuncu, "Başkalarına yedirip herkesi şişmanlatıp, kendisi zayıf kalıyor. Öyle bir taktik" dedi.

Magazin

Mert Fırat eşinin sırrını açığa çıkardı! Mert Fırat, önceki gün katıldığı bir programda Nergis Kumbasar'ın sorularını yanıtladı. Eşi İdil Fırat'ın çok güzel yemek yaptığını anlatan oyuncu, her türlü yemeği pişirmeyi sevdiğini, eşi İdil'le birlikte yoğurt yapıp ekmek pişirdiklerini, evlerinin bereketi için de aşure yaptıklarını anlattı.

İdil Fırat soğuk algınlığına yakalandı!

İdil Fırat soğuk algınlığına yakalandı!İdil Fırat’ın makarna ve hamur işlerinde çok iyi olduğunu belirterek, "O daha çok pişirmeyi seviyor. Başkalarına yedirip herkesi şişmanlatıp, kendisi zayıf kalıyor. Öyle bir taktik" dedi.

İdil Fırat hamile mi?

İdil Fırat hamile mi?Destek olduğu sosyal sorumluluk projeleri ile adından söz ettiren Mert Fırat, ihtiyaç sahipleri ile destekçilerini buluşturan sosyal hareket 'İhtiyaç Haritası'nı da programda anlattı.

İdil Fırat:

İdil Fırat: "Alyansımı hep takarım!"Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: