Mert Fırat ile İdil Fırat evleniyor!

Kısa zaman önce sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başlayan Mert Fırat ve İdil Fırat’ın evlenecekleri iddia edildi.

Magazin

Mert Fırat ile İdil Fırat evleniyor! Geçtiğimiz ay aşk yaşamaya başlayan Mert Fırat ve İdil Fırat’ın evlilik kararı aldıkları duyuldu.

İdil Fırat'a ihanet iddiaları sorulunca...

İdil Fırat'a ihanet iddiaları sorulunca...Oyuncu Mert Fırat, bir yıldır birlikte olduğu Hande Doğandemir’den ayrıldıktan hemen sonra İdil Fırat’la aşk yaşamaya başladı.

Mert Fırat söyledi, İdil Fırat coştu!

Mert Fırat söyledi, İdil Fırat coştu!İki aydır birlikte olan ikilinin, düğün yeri baktığı iddia edildi. Çift, ağustos ayının ikinci haftasında nikâh masasına oturmayı planlarken, bu mutlu haberi, sadece yakın çevresindekilerle paylaştı.

İdil Fırat ilişkisi için babasından izin aldı!

İdil Fırat ilişkisi için babasından izin aldı!Eylül ayında yeni sezonuyla ekrana gelecek olan ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinin başrol oyuncularından Mert Fırat’ın, sete başlamadan önce düğünün yapılmasını istediği öğrenildi. Daha önce Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Öztürk’le aşk yaşayan İdil Fırat’a evlilikle ilgili ailesinden çıkmayan onay, yeni sevgilisi Mert Fırat için çıkmıştı. Sosyetik güzel, geçtiğimiz hafta oyuncuyu kardeşi Can ve dedesiyle de tanıştırmıştı.

İdil Fırat, sette nöbet tuttu!

İdil Fırat, sette nöbet tuttu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: