Mert Fırat ile İdil Fırat'tan çocuk açıklaması!

Geçtiğimiz hafta nikah masasına oturan Mert Fırat ile eşi İdil Fırat, düğünden sonra Bebek'te objektiflere yansıdı.

Magazin

Mert Fırat ile İdil Fırat'tan çocuk açıklaması! Mert-idil Fırat çifti, geçtiğimiz hafta sonu rüya gibi bir düğünle evlenmişti. Çift, düğün sonrası önceki akşam İstanbul Bebek'te görüntülendi. Çiçeği burnunda çift, bir dondurmacıya uğrayarak dondurma aldı ve yürüyüşlerine devam ettiler.

İdil Fırat ile Mert Fırat evlendi! Sosyal medya yasağı konuldu ama...

İdil Fırat ile Mert Fırat evlendi! Sosyal medya yasağı konuldu ama...Balayı hakkında açıklama yapan Mert Fırat, ''Balayını önümüzdeki sene planlıyoruz artık. Bilindiği gibi Sezen hanım da babamız da sağlık problemlerinden dolayı düğünümüze gelmediler. Biz her ne kadar bunu böyle söylesek da başka yere çekecekler. Ülkemizin gündeminde başka bir şey olmadığı için konu biz olduk. Hem Sezen hanım hemde babamız düğün İstanbul'da olsaydı gelirlerdi fakat seyahat zor olacaktı ikisi içinde ondan gelmediler” dedi.

İdil-Mert Fırat çifti balayını erteledi!

İdil-Mert Fırat çifti balayını erteledi!Muhabirlerin “Çocuk düşünüyor musunuz?” sorusuna da imalı bir cevap veren Mert Fırat, ''Şuan çocuk için erken ama bizim yerimize yazılıp çiziliyor zaten o yazıp çizenlere sorun. Hatta onlarla röportaj yapmanız daha doğru olur ne de olsa kendi kafalarına göre uyduruyorlar ya” şeklinde konuştu.

İdil Fırat hamile mi?

İdil Fırat hamile mi?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: