Mert Fırat: İlk tanıştığımızda evleneceğimizi anladım

İdil Fırat’la aşkını, altıncı ayında nikah masasına taşımaya hazırlanan Mert Fırat, “İdil’le ilk tanıştığımızda evleneceğimizi anladım. İlk birkaç günde anlıyorsun bunu... Aşk olmadan hiçbir şey olmuyor” dedi.

Magazin

Mert Fırat: İlk tanıştığımızda evleneceğimizi anladım Mert Fırat, İdil Fırat'la evlilik hazırlıkları yapıyor. Çift geçtiğimiz hafta kına geccesi düzenledi. İkili 8 Eylül'de nikah masasına oturacak. Mert Fırat, düğün öncesi Saba Tümer ve Mirgün Cabas’ın YouTube kanalında hazırladığı, ‘Ciddiyetten Uzak Kaçamak’ programına konuk oldu. Mert Fırat, İdil Fırat'la ilişkisi hakkında da çok samimi itiraflarda bulundu.

İşte Mert Fırat'ın o açıklamaları...

“Aileler geniş olunca, sadece anne-baba ve en yakınlarla gibi kısıtlama olmadan bu mutluluğu herkesle paylaşmak istiyorsunuz. Düğün hazırlık aşamasında hiç strese girmedik.”

"İdil’le ilk tanıştığımızda evleneceğimizi anladım. İlk birkaç günde anlıyorsun bunu..."

"Normalde de biriyle tanışıp bir saniyede enerji alıyorsun. Sonra diyorsun ki, ‘Biz birlikte uzun yıllar çalışabiliriz, oyun yapabiliriz, senaryo yazabiliriz, film çekebiliriz.’ Aşk için de böyle oluyor. İlk bir haftada, geçen birkaç günde, bunu anlayabiliyorsun. Böyle de oldu. Tabii aşk olmadan hiçbir şey olmuyor”

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: