Mert Fırat ve Hande Doğandemir birlikte eğlendi!

Mert Fırat ve Hande Doğandemir'in ayrıldığı yönünden haberler basında yer almıştı. Mert Fırat'ın Ufak Tefek Cinayetler dizisinde yasak aşk yaşadığı rol arkadaşı Gökçe Bahadır ile bir ilişkiye başladığı iddia edilmişti. Bu iddiaların asılsız olduğunu belirten Mert Fırat, Hande Doğandemir ile ayrılıp ayrılmadığı yönündeki soruları ise geçiştirmişti.

Magazin

Mert Fırat ve Hande Doğandemir birlikte eğlendi! Mert Fırat'ın dizi setinde tanıştığı Gökçe Bahadır ile yakınlaşması sonucu 1 senedir birlikte olduğu Hande Doğandemir ile yollarını ayırdığı iddia edilmişti. Mert Fırat, Gökçe Bahadır ile yakınlaşma haberlerinin asılsız olduğunu “Dizi setinde Gökçe Bahadır’la yakınlaştığımıza dair çıkan haberler asılsız." diyerek iddiaları yalanlamıştı. Fakat Doğandemir ile ayrılık iddialarına ise net bir yanıt vermemişti.

Mert Fırat o iddialara cevap verdi

Mert Fırat o iddialara cevap verdiİki sevgili bu iddiaları dün gecce Mor ve Ötesi konserine birlikte giderek çürüttü. Sosyal medya hesapalarından aynı kareleri paylaşan Hande Doğandemir ve Mert Fırat sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

Gökçe Bahadır'dan ilk hamle geldi!

Gökçe Bahadır'dan ilk hamle geldi!İşte Hande Doğandemir'in o paylaşımı;


Mert Fırat'ın o paylaşımı;

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: