Mert Fırat'ın eski hali şaşırttı!

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olan 37 yaşındaki yakışıklı oyuncu Mert Fırat'ın üniversite fotoğrafı ortaya çıktı.

Magazin

Mert Fırat'ın eski hali şaşırttı! Son olarak 'Ufak Tefek Cinayetler' dizisiyle ekranlarda gördüğümüz yakışıklı oyuncu Mert Fırat'ın üniversite yılarına ait fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşıldı. Mert Fırat, üniversite mezuniyet töreninde hocası Elif Çongur'la birlikte çekildiği fotoğrafta sakallı ve uzun saçlı haliyle dikkat çekti.

Mert Fırat'ın hocası Elif Çongur, fotoğrafı "Ev toplarken toplamayı bırakıp kutularda bulduğun fotoğraflara dalıyorsun bir süre. Kafandaki kep bizim sahnenin siyahında kaybolmuş ama cübbe omuzda" notuyla paylaştı. Mert Fırat da fotoğrafa 'Sahnenin siyahında bir süre kaybolur, bir gecenin siyahında geri döneriz hocam. Sayenizde' yorumunu yaptı.


Mert Fırat'a yönetmenden balayı izni!

Mert Fırat'a yönetmenden balayı izni!Mert Fırat ile İdil Fırat'ın düğün yeri belli oldu!

Mert Fırat ile İdil Fırat'ın düğün yeri belli oldu!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: