MERVE BENİ DEĞİŞTİRİYOR

Paşhan Yılmazel, birlikte olduğu oyuncu Merve Sevi'nin kendisini değiştirdiğini söyledi.

Magazin

MERVE BENİ DEĞİŞTİRİYOR Habertürk'te ekrana gelen Oylum Talu'nun sunduğu 'Burası Hafta Sonu' programının konuu Paşhan Yılmazel oldu.

İyi ilişki kurabilmenin yolunun konuşmaktan geçtiğini anlatan Paşhan Yılmazel, "İlişkilerde kaybetmemizin tek nedeni birbirimize dürüstçe duygularımızı aktaramamaktan geçiyor diye inanıyorum. Daha rahat ve konuşabilen insanlar olsak, bağırmalar çağırmalar yerine benim cümlelerimle senin cümlelerin ortak bir yerde buluşuyorsa hiçbir şekilde sorun olacağına inanmıyorum" diye konuştu.

Rahatça 'Seni seviyorum' diyebilen bir kişi olmadığını ifade eden Paşhan Yılmazel, bir süredir birlikte olduğu kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Merve Sevi için "Merve beni değiştiriyor. Merve'nin beni değiştirmesini ben çok seviyorum. Daha rahat 'seni seviyorum' diyebiliyorum" ifadelerini kullandı.

Paşhan Yılmazel, canlı yayında Merve Sevi'yi sevdiğini de net bir ifadeyle söyleyerek Sevi'nin daha çok genç olmasına karşın yaşıtlarından daha olgun bir insan olduğunu belirtti ve Yılmazel, oyunculuk yeteneklerinin de çok yüksek olduğunu söyledi.

Televizyon Gazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: