Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'ı sildi!

Hande Erçel'le aşk yaşamaya başlayan Murat Dalkılıç'ı eski eşi Merve Boluğur sosyal medya hesaplarından sildi. Ardından Murat Dalkılıç da Merve Boluğur'u takibi bıraktı.

Magazin

Merve Boluğur, Murat Dalkılıç'ı sildi! Murat Dalkılıç-Hande Erçel aşkı geçtiğimiz hafta belgelenmişti. Çiftin ilk fotoğrafı sosyal medyaya düştü. Aşkın ortaya çıkmasının ardından konu Merve Boluğur'a da soruldu ama oyuncu soruları cevapsız bırakıp hızlıca uzaklaştı.

Murat-Hande aşkına Merve Boluğur ne dedi?

Murat-Hande aşkına Merve Boluğur ne dedi?TAKİBİ BIRAKTI!

Bu gelişmelerin ardından Merve Boluğur, eski eşi Murat Dalkılıç'ı takipten çıkardı. İkili boşanmalarına rağmen birbirlerini takip etmeyi bırakmamıştı. Merve Boluğur'un bu hamlesi üzerine Murat Dalkılıç da eski eşini takip etmeyi bıraktı.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel aşkı belgelendi!

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel aşkı belgelendi!SOSYAL MEDYADAN GÖRÜP ARAMIŞTI!

Murat Dalkılıç ile Merve Boluğur'un boşanmasından bir süre sonra Boluğur'un annesi rahatsızlanmış ve hastaneye kaldırılmıştı. O dönem eski eşini sosyal medyada takip eden popçu, oyuncunun paylaşımını görünce hemen telefonuna sarılmış ve Boluğur'u arayarak "Geçmiş olsun. Yapabileceğim bir şey var mı?" diyerek vefalı yanını göstermişti.

Murat Dalkılıç eski hizmetçisine davayı kaybetti

Murat Dalkılıç eski hizmetçisine davayı kaybettiVideo yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: