Merve Boluğur sessizliğini bozdu!

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Boluğur, hakkında yapılan haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Magazin

Merve Boluğur sessizliğini bozdu! Merve Boluğur, 2 yıl evli kaldığı Murat Dalkılıç'tan Ekim 2017'de boşanmıştı. Murat Dalkılıç ayrılıktan 3 ay sonra Hande Erçel ile aşk yaşamaya başladı. O günden bugüne Merve Boluğur ile Hande Erçel hep karşı karşıya getirilmeye çalışıldı. Son olarak önceki tek başına görüntülenen Merve Boluğur'a Hande Erçel'le ilgili sorular soruldu. Morali bozulan oyuncu, "teşekkür ederim, kolay gelsin" diyerek gazetecilerin yanından uzaklaştı.

Merve Boluğur'a Hande Erçel sorulunca...

Merve Boluğur'a Hande Erçel sorulunca...O görüntülerin magazin programlarında yayınlaması ve internet sitelerinde haber olmasının ardından Merve Boluğur sessizliğini bozdu. Güzel oyuncu Instagram'a şöyle yazdı:

"Son dönemde hakkımda çıkan asılsız haberler ve sosyal medyada gördüğüm haksız yorumlar üzerine bu açıklamayı yapma ihtiyacı duydum. Ben,17 yaşından bu yana kendi ayakları üzerinde duran ve yaşadığı tüm olumsuzluklar karşısında dik duruş sergileyen bir kadınım. Bulunduğum noktaya da kimseye ihtiyaç duymadan geldim. Ancak son dönemde özel hayatım üzerinden bir algı operasyonu yürütüldüğünü üzülerek görüyorum. Bugüne dek kendime saygımdan dolayı konuşmamayı tercih ettim. Ne yazık ki ben sessiz kaldıkça, hakkımdaki haberlerde bahsi geçen konulardan uzak yaşamaya çalıştıkça üstüme gelindi. Bu açıklamayı yapmaya mecbur bırakıldım.Adı üstünde geçmiştir.. Artık geçmişte yaşananlarla gündeme gelmek istemiyorum. Gazetecilerden de haber yaparken daha itinalı olmalarını rica ediyorum."

Hande Erçel'in Merve Boluğur'un haberini sunduğu görüntüler ortaya çıktı

Hande Erçel'in Merve Boluğur'un haberini sunduğu görüntüler ortaya çıktı
Merve Boluğur'un yüzüne ne oldu?

Merve Boluğur'un yüzüne ne oldu?Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: