Merve Boluğur yeni imajıyla geccelerde!

Önceki akşam Nişantaşı’nda görüntülenen Merve Boluğur, daha sonra Karaköy'deki bir mekana geçerek eğlendi. İçeride bir gençle gecce boyunca dans ettiği iddia edilen Boluğur, çıkışta soruları yanıtsız bıraktı.

Magazin

Merve Boluğur yeni imajıyla geccelerde! Murat Dalkılıç’la evliliği geçen Eylül ayında sona eren Merve Boluğur, önceki akşam Nişantaşı’ndaydı. Bir kafede arkadaşlarıyla buluşan oyuncu, daha sonra başka bir mekana geçti. Boluğur’un üçüncü durağı ise Karaköy'deki bir mekan oldu. İçeride bir gençle gecce boyunca dans eden oyuncu, mekanı sabaha karşı saat 05.00’te terk etti. İddiaya göre Boluğur, çıkışta yeni tanıştığı gence “Arka kapıdan çık, muhabirlere görünme” dedi. Genç adam da yüzünü gizleyerek mekandan ayrıldı. Mekandan kız arkadaşıyla çıkan Merve Boluğur, “İçeride yakınlaştığınız kişiye neden arka kapıdan çıkmasını söylediniz?” sorusunu yanıtsız bıraktı. Merve Boluğur’un dans ettiği genç, gazetecileri fark edince yüzünü gizledi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: